Pousada Piu-piuu Cajazeiras
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Prywatna plaża Plaża |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Wygodny hotel Pousada Piu-piuu Cajazeiras Salwador zapewnia również parking.
Ponte do Lloyd znajduje się około 10 min autem od wygodnego hotelu, a Shopping Cajazeiras jest w około 2 km stąd. Dogodna lokalizacja zapewnia dostęp do takich atrakcji sportowych, jak Stadion Barradao (3 km) i Stadion Pituacu (7 km). Pedra de Xango leży w około 2,1 km stąd. Z Pousada Piu-piuu Cajazeiras w Salwadorze do portu lotniczego Luis Eduardo Magalhaes samochodem dojeżdża się w ciągu 20 minut.
Pokoje wyposażone są w minibar, a także telewizję satelitarną. W łazienkach jest dostęp do kabiny prysznicowej walk-in i oddzielnej toalety. Goście mogą również znaleźć prywatne łazienki z kabiną prysznicową walk-in i oddzielną toaletą.
- Lotniska
- Lotnisko Luis Eduardo Magalhaes16 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Gaśnice
- Klucz
Usługi rekreacyjne
- Plaża
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Minibar
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ✈
Jak daleko jest lotnisko Luis Eduardo Magalhaes od hotelu Pousada Piu-piuu Cajazeiras?
Odległość pomiędzy lotniskiem Luis Eduardo Magalhaes a hotelem Pousada Piu-piuu Cajazeiras wynosi 5 km. - 🚗
Gdzie mogę zostawić swój pojazd na czas pobytu w hotelu Pousada Piu-piuu Cajazeiras?
Hotel Pousada Piu-piuu Cajazeiras udostępnia parking. - 🕗
O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w hotelu Pousada Piu-piuu Cajazeiras?
Goście hotelu Pousada Piu-piuu Cajazeiras powinni wymeldować się o 12:00.